نمایندگی تعمیرات پاناسونیک بامیه

خرزه هندی ( اسم علمی : Rhododendron ) نام یک سرده از گیاهان با بیشتراز ۱۰۰۰ جور است . یکی اشکال این نمایندگی تعمیرات پاناسونیک به اسم خرزه هندی درختی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ملی میهن نپال به شمار می آید . [۲]
خشخاش , کوکنار ( نام علمی : Papaver ) [۲] نام یک سرده از گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار از تیرهٔ شقایقیان یا این که کوکناریان است . سرده یا جنس خشخاش بزرگترین جنسِ زیرتیره پاپاوروئیده از تیرهٔ شقایقیان است . این جنس عمدتاً در نیمکره شمالی یافت می شود . از این جنس , ۲۸ مدل در کشور‌ایران گزارش شده که از این تعداد , ۶ نوع ساکن ایران است .
سردهٔ خیارک ( اسم علمی : Ixiolirion ) اسم یک سرده از گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار است . گیاهان پیازی با ساقهٔ برگ دار و یکسری یا این که تعداد متعددی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک که در یک نمایندگی تعمیرات پاناسونیک آذین غیر متراکم قرار گرفته‌اند . نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌ها تقریبا گرانقدر که تا قاعده تقسیم شده و ۶ قطعه باریک نمایندگی تعمیرات پاناسونیک پوش آن‌ها با انتهای نوکدار درسمت خارج برگشته‌اند . میوه این جنس کپسول است . این جنس سه گونه متعلق به آسیای جنوب غربی و مرکزی دارااست که دراین یک مدل از آن به اسم خیارک ( نام علمی : Ixiolirion tataricum ) یافت میگردد . [۱]

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک داودی ( نام علمی : Chrysanthemum ) نام یک سرده از تیره کاسنیان است . گیاهان آن چندساله و ساکن آسیا و شمال‌شرقی اروپا اهستند . منشا طولانی تر گونه‌ها شرق آسیا است و راس تنوع آن مرز و بوم چین است . [۱] اشکال و ارقام بی‌شماری داراست که حدود ۴۲ گونهٔ آن تأیید شده‌اند .
دافنه , برگ بویی , مازریون درختچه‌ای زینتی و مضاعف معطر است . این درختچه دارای نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌های ارغوانی متمایل به صورتی و سپید است که به صورت خوشه‌هایی میان برگ‌های جلادار و همیشه سبز و بیضوی , ظاهر و شکوفا می‌شوند . فصل نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دهی اواسط فصل‌زمستان تا اوائل بهار است . این درختچه برای پخش کردن بوی بو در باغ‌های زمستانی بسیار مناسب است . انتشار و ازدیاد آن مضاعف سهل وآسان و از روش کاشت قلمه‌های پاشنه‌داری است که در پاییز گرفته میشوند و همچنین می‌توان آن را از کاشتن بذر در فصل‌پاییز یا خوابانیدن شاخه های سال قبلی در فصل بهار یا این که لینک ارقام تعیین شده در فصل بهار و فصل‌تابستان هم طولانی تر کرد . دافنه ها مستعد ابتلا به بیماری منقوط یا لک‌دار شدن می باشند و وضعیت از ریخت‌افتادگی یا واپیچش و کج و کولگی حاصل از اختلالات ویروسی‌اند که ممکن است روی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌دهی آنان اثر سوء بگذارد . [۱] این جنس در کشور‌ایران ۵ دسته گیاه درختچه‌ای دارد .
پانویس‌

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *